Překvapení v MSFL: Holice poprvé padla, vede Uničov

12:32aktualizováno  12:32
K velkému překvapení došlo ve 4. kole fotbalové MSFL. Favorit třetí nejvyšší soutěže HFK Olomouc utrpěl premiérovou bodovou ztrátu a navíc doma na holickém stadionu, kde podlehl 1:2 béčku Slovácka.

Momentka z utkání Olomouc - Holice. | foto: Luděk Peřina, MAFRA

Do čela tabulky se proto dostal Uničov, jenž sice také poprvé přišel o body, remíza 2:2 v Jihlavě jej ale i tak vynesla na vedoucí příčku.

V olomouckém duelu se přitom vyvíjel zápas pro domácí dobře, po necelé půlhodině hry vedli gólem Ondřeje Čtvrtníčka a o dvě minuty později jeho spoluhráč Korčian trefil tyč.

Těsně před poločasem však vyrovnal Lukáš a pět minut před závěrem utkání rozhodl o vítězství Slovácka B Josef Čtvrtníček, když obešel i brankáře Šroma a poslal míč do opuštěné branky.

Bez porážky tak zůstaly v soutěži už jen Slovácko B a Uničov. Ten sice v Jihlavě dvakrát prohrával, když za domácí B-tým skórovali Krutý a Chmelík, hosté ale dvakrát vyrovnali díky trefám Krče a Kyselého. Bod na aktuálně vedoucí Uničov ztrácí trojice HFK Olomouc, Hlučín a Hulín.

Dařilo se také rezervě Sigmy. Olomoucká juniorka v neděli porazila doma Líšeň 2:0 brankami Nepožitka a Hály ve druhém poločase. V základní sestavě Hanáků poprvé nastoupila letní posila z Trnavy Brazilec Coimbra. Levý obránce či záložník po zranění vydržel na hřišti hodinu.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Trenér Predrag Benáček hecuje svůj tým BK Olomoucko na prvním tréninku.
Prostějov basketbal zachrání. Orli padli, nahradí je BK Olomoucko

Také v příští sezoně bude hrát v nejvyšší basketbalové soutěži klub z Olomouckého kraje. Na prostějovské palubovce však bude mít místo zkrachovalých Orlů...  celý článek

Olomoucký trenér Václav Jílek gestikuluje v utkání z Plzní.
Nemyslím si, že opory udržíme v Olomouci dlouho, říká Jílek

Betonovat? Ale kdeže. Trenér Václav Jílek se po návratu do ligy prezentuje s fotbalovou Olomoucí odvážnou atraktivní hrou. Klidně i v Plzni, kde však jeho...  celý článek

Tomáš Chorý z Olomouce u míče, brání ho Radim Řezník z Plzně.
Smíchaly se mi myšlenky, litoval zahozené šance olomoucký Chorý

Ve dvou velkých šancích tentokrát kanonýr Tomáš Chorý trestuhodně selhal. I proto olomoučtí fotbalisté poprvé v sezoně nebodovali, přes porážku 0:1 na půdě...  celý článek