Šumperku nájezdy šly, Olomouci nikoli. Ale Dopita už bodoval

10:16aktualizováno  10:16
Až dovednostní disciplíny rozhodly zápasy šumperských i olomouckých hokejistů. Zatímco Draci se ve 4. kole první ligy radovali z domácího vítězství 4:3 po nájezdech nad Kadaní, Kohouti po penaltách prohráli v Písku 2:3.

Jiří Dopita (vpravo) si v letošním ročníku připsal první bod. | foto: Petr Janeček, MAFRA

Olomouc přesto dál drží neporazitelnost v normální hrací době. Včera však na jihu Čech sahala i po tříbodovém vítězství. Na úvodní trefu Nouzy odpověděla v poslední třetině, když se nejprve z přesilovky prosadil Pekr a pak v oslabení obránce Bartoň, jemuž přihrával Jiří Dopita.

Kompletní zpravodajství z první ligy ZDE

Pro olympijského vítěze to byl první bod po návratu do Mory. Za minutu však vyrovnal Šperger a nájezdy rozhodl dvěma gólymuž zápasu Tomáš Nouza.

V Šumperku ukončil penaltovou loterii s Kadaní útočník Michal Velecký. Nováčkovi patří skvělé šesté místo, Olomouci čtvrté.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Roman Sedláček
Chceme jinou image Holice, přeje si kouč Sedláček

Coby útočník válel Roman Sedláček v Sigmě i německé Hanse Rostock. Legendou se stal však také na sklonku kariéry na olomouckém předměstí v Holici. Za místní...  celý článek

Václav Jemelka z Olomouce (vpravo) a Radim Šafner z Frýdku-Místku bojují o míč.