Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Olomoucký úřad práce se přesune na Tabulový vrch, potvrdila vládní komise

Úřad práce v Olomouci definitivně přesídlí na Tabulový vrch. Po loňském posvěcení této lokality místními zastupiteli totiž vše svým rozhodnutím stvrdila i vládní komise. Začátek stavby nových budov za více než 360 milionů korun je plánován na říjen příštího roku. Lidem žijícím v okolí se ale nový "soused" nelíbí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pavelol

A co parkování

aut úředníků a návštěvníků úřadu práce?  Parkovací místa pro stávající obyvatele na Tab. Vrchu  jsou nedostačující a na víc se mají prodávat. Nehledě na to, že se musí vykácet velké množství stromů. Mošnerovu ulici prezentují realitní kanceláře jako místo  místem s nejčistěším ovzduším v Olomouci. A jak se to bude líbit VIP Brucknerovi  čtvrti? Je na dohled s cedulkou soukromý pozemek.

0/0
2.9.2012 7:18

Jurrisek

Milý radní

Co takhle přesunout každej jednotlivej úřad na různé konce olomouce co nejdál od sebe a nejlépe tam kde jezdí jeden autobus za půl hod. a zastávka je 1km od úřadu ne? to by bylo super lidé by Vás milovali a všichni by byli spokojení, že lítání po úřadech spojí se zdravou procházkou po městě.   Neříkam dat všechny úřady do jednoho baráku, ale tabulák? bydlel jsem tam a vím, že je to jedno z nejhůře přístupných míst v olomouci. Vy jste se tam už dočista všichni zbláznili.

0/0
30.8.2012 14:31

Ufo.nick

Slovoč s límci

;-( Teď to čtu a chytám se za hlavu - sice nejsem nezaměstnaný, v OL nežiji, ale město znám. Místo aby ÚP byl dostupný všem z kraje (přece se okresy ruší!), tak se dělá naprosto nepřístupný žadatelům. Pokud nebude v prostorách u nádraží, bude to do nebe volající pit...t! Tabulový vrch je přece přes celé město, asi 5 km od nádraží. Nezaměstnaní jsou v drtivé většině bez finací a jízda za 12Kč tam a 12 Kč zpět několikrát měsíčně, k tomu doprava do OL.... úředníci jsou fakt mimo!

+1/0
30.8.2012 13:16

rockrebell

jak dlouho ještě?

jak dlouho si tento národ ještě nechá s*át na hlavu?

+1/0
29.8.2012 23:00

mpes4

na tomhle řešení se někdo určitě dobře napakoval...

jinak je to kravina. Podle mě stačilo neprodávat Tesaříkovi pozemky na Kosmonautů za pár korun - dnes tam mohl být úřad - blízko vlaku, výborná dostupnost tramvají, dalo se tam vybudovat parkoviště.

Umístit čtyři vícepodlažní budovy doprostřed sídliště, bez dořešené infrastruktury (MHD dostatečné kapacity, absolutně riziková křižovatka Hněvotínská x Okružní), poblíž dalšího dopravně přetíženého místa (FN) je prostě šílenost a jenom se potvrzuje, že u spousty rozhodnutí lidi nepřemýšlí.

+2/0
29.8.2012 20:30

mojepostovnischranka

Re: na tomhle řešení se někdo určitě dobře napakoval...

Souhlas, viz i můj koment níže...

0/0
29.8.2012 20:42

Trupman

To bude problém

Doteď byli "zákazníci" ÚP zvyklí prošustrovat dávky hned ve vedlejším Kauflandu, teď to budou mít daleko a přímý autobusový spoj č. 19 asi nebude pobírat. ;-D

0/0
29.8.2012 16:49

mojepostovnischranka

CD mechanika pro úředníky je nutná

podle mě by každý úředník měl mít v hlavě implantovanou CD mechaniku a při příchodu do práce by si (namísto dnes běžného kafe a zapnutí kompu s domácí stránkou idnes nebo seznam nebo cokoliv jiného) vyzvednul na vrátnici CD s názvem "Zdravý rozum", které by si zastrčil do hlavové mechaniky ještě před vstupem na pracoviště.

+2/0
29.8.2012 15:09

mojepostovnischranka

Naprosto nelogické. Současný úřad je blízko vlak. i autobus.

nádraží, dá se tam dojít i pěšky pro lidi, kteří nejsou z OL, zároveň je blízko i linka tramvaje, takže i pro místní to bylo OK. Ti, co chodí na pracák a na sociálku nemají moc peněz. A Tabulák je z ruky, tramvaj končí na Nové ulici a je to dost daleko, ti co přijedou odjinud mimo OL, tak se budou štráchat přes celé město autobusy a tramvajemi za docela drajé jízdné. Úředníci, zapojtě konečně v pracovní době i své mozky, pokud nějaké máte... Kdybyste těch 360 mega dali tomu soukromníkovi, tak si myslím, že bude spokojený a ještě těm lidem, co chodí na pracák a sociálku pomůžete...

+2/0
29.8.2012 13:50

mandy000

Re: Naprosto nelogické. Současný úřad je blízko vlak. i autobus.

100% souhlas... Všechno dobré akorát ruší Rv

+2/0
29.8.2012 14:24

Gaston9

Nové budovy

za 360 milionů. Úžasné.

+5/0
29.8.2012 12:00

Rybnix

Re: Nové budovy

Proč by né... peněz máme přece všichni dost... 9 pater plných úředníků...

+2/0
29.8.2012 13:03Najdete na iDNES.cz