HC Olomouc

Nové pocity olomouckého Knotka: Je hezký se chvíli cítit jako střelec

15.1.2018  14:03
Čtvrtým rokem od svého návratu hrají olomoučtí hokejisté v extralize. Teprve nyní však některý z nich nastřílel tři branky v zápase. Povedlo se to až Janu Knotkovi (v sezoně 14+10) při výhře nad...  celý článek

Kometa porazila Třinec, Plzeň i Zlín slaví, Sparta prohrála

14.1.2018  14:55, aktualizováno  21:20
Hokejisté Brna uspěli na ledě Třince, Oceláře porazili ve 40. kole Tipsport extraligy i díky dvěma zásahům svého tahouna Martina Erata. Litvínov se dál trápí, od odvolání kouče Radima Rulíka si...  celý článek

Porážka s USA a pak s Jihlavou. Galvas je zpátky v sestavě Olomouce

14.1.2018  9:23
Byl to nezvyk. Úzké kluziště v zámoří zase vyměnil za olomoucké letiště. Obránce Jakub Galvas se ale po návratu z mistrovství světa dvacítek v Buffalu, kde s českým týmem postoupil do...  celý článek

Hokejové Olomouci se vrátili obránci, i tak s posledním padla

13.1.2018  13:11
Po téměř měsíci na marodce se hokejové Olomouci vrátili do sestavy klíčoví beci - kapitán Martin Vyrůbalík, poctivec Jiří Ondrušek, obr David Škůrek plus nadějný Jakub Galvas, jenž Česko...  celý článek

Vedoucí duo v extralize klopýtlo. Nový kouč Šlégr Litvínovu nepomohl

12.1.2018  16:55, aktualizováno  21:47
Lídr hokejové extraligy z Plzně ve 39. kole klopýtl. Západočeši překvapivě nestačili ve Zlíně, kde dostali tři góly během úvodních šesti minut, na které po zbytek zápasu nedokázali odpovědět....  celý článek

Irgl v Olomouci ožívá: Ale bez gólů jsem zbytečný

11.1.2018  11:37
Na ledě je podstatně více než v posledních zápasech v Třinci. Sedmatřicetiletý útočník Zbyněk Irgl ožívá ve druhé lajně hokejové Olomouce, chodí na přesilovky, vytváří si velké šance.  celý článek

Chomutov vyhrál v předehrávce na Spartě a přeskočil ji v tabulce

9.1.2018  18:25, aktualizováno  21:29
Hokejisté Chomutova zvítězili v předehrávce 39. kola extraligy na Spartě 3:2 a v tabulce se posunuli na sedmé místo právě před Pražany. O vítězství Pirátů rozhodl v 51. minutě útočník Roman...  celý článek

Takhle prohrát zápas je katastrofa, hlesl olomoucký brankář Konrád

8.1.2018  11:14
Osmou nulu v sezoně měl brankář Branislav Konrád na dosah. Chyběla přesně minuta a dvanáct vteřin, kdy ho brněnský obránce Tomáš Bartejs překonal tečovanou střelou a jediným gólem zápasu...  celý článek

Fér gesto hokejové Olomouce. A přišla odměna: výhra

6.1.2018  12:02
Dvě prohry na přelomu roku mohly znejistit olomoucké hokejisty, zvlášť když se potýkají s absencí pěti obránců. V pátek si nutně chtěli dokázat, že vyhrávat nezapomněli, a po těžké dřině se jim...  celý článek

Děkuju fanouškům, užíval si olomoucký útočník Irgl ovace

6.1.2018  9:56
Rychle začal Zbyněk Irgl pracovat na vylepšení svých statistik. Domácí premiéru si hokejový útočník, který v Olomouci na měsíc hostuje z Třince, osladil dvěma body za asistenci u první trefy...  celý článek

Vlach si udobřil třinecké fanoušky. Perfektní zážitek, děkoval po výhře

5.1.2018  21:30
V předchozím utkání na ledě Sparty se hokejový útočník Roman Vlach s třineckým týmem ještě sžíval. Při výhře 5:3 si připsal asistenci. Proti Chomutovu už ale udeřil naplno a dvěma góly přispěl...  celý článek

Plzeň podlehla Kometě v nájezdech, Sparta porazila Zlín. Padl Chomutov

5.1.2018  16:57, aktualizováno  22:02
Kompletní 37. kolo nabídl páteční program hokejové extraligy. Chomutov na pátou výhru v řadě nedosáhl, v Třinci prohrál 2:4. Souboj sousedů z tabulky byl k vidění ve Zlíně, kde pražská Sparta...  celý článek

Měl jsem srovnání na holi, štvalo po olomoucké premiéře Irgla

4.1.2018  14:10
Při své premiéře v dresu olomouckých hokejistů v utkání proti Pardubicím strávil Zbyněk Irgl na ledě více než šestnáct minut, během kterých si připsal pět střel.  celý článek

Vítkovice přehrály Plzeň, Třinec otáčel na Spartě. Slavila také Jihlava

3.1.2018  17:17, aktualizováno  22:22
Hokejová extraliga se po Novém roce uvedla kompletním 36. kolem. Hradec Králové čekal po návratu ze švýcarské mise duel na ledě Chomutova, který Piráti zvládli a zvítězili 3:2 v prodloužení....  celý článek

Irgla čeká debut za Olomouc, Vlacha za Třinec. Kdo si polepšil?

3.1.2018  14:15
Tahák pro lidi, to minimálně. Zkušenost do kabiny, to určitě. Ale jaký bude přínos sedmatřicetiletého útočníka Zbyňka Irgla pro hokejovou Olomouc na ledě? Napoví už v středeční premiéře v dresu...  celý článek

Olomoucký Strapáč od sebe čeká víc gólů: Mám ještě velké rezervy

3.1.2018  12:59
Na bujaré silvestrovské juchání nebyl čas. „Nějak jsme to oslavili, ale zápasy jedou v rychlém sledu. Na velké slavení to není,“ přikývne útočník hokejové Olomouce Petr Strapáč před středeční...  celý článek

Můžeme být spokojení. Je na co navázat, libuje si olomoucký Houdek

2.1.2018  13:35
Když na marodce skončil také Jiří Ondrušek, věděl šestatřicetiletý obránce Tomáš Houdek, že musí naskočit proti Spartě i se zraněním. Jinak by hokejové Olomouci chyběla kompletní šestice beků,...  celý článek

Extraliga: vetřelci ve špičce, startující diesel. A zimní smršť duelů

2.1.2018  10:59
Bývá to obvyklý plán na přelomu roku. Obchodníci zavřou krám. A zjišťují, počítají, vyhodnocují. Pojďme si udělat i jednu hokejovou inventuru, extraliga má za sebou dvě třetiny. Z jakých pozic...  celý článek

Tápání na konec roku. Oslabená hokejová Olomouc ale stále jede nad plán

2.1.2018  9:54
Na poslední zápas v roce hokejisté Olomouce hrdí být nemůžou. Před pěti a půl tisíci diváky, kteří den před silvestrovským jucháním vyprodali stařičký zimák, podlehli produktivní Spartě 2:5.  celý článek

Třinecký Irgl bude hostovat v Olomouci, opačným směrem míří Vlach

1.1.2018  19:37
Hned první den nového roku přinesl v hokejové extralize zajímavou výměnu útočníků. Šestá Olomouc na měsíční hostování získala ze čtvrtého Třince sedmatřicetiletého bývalého reprezentanta Zbyňka...  celý článek

Vítkovickou sérii utnula Kometa, obrat se povedl Liberci a Chomutovu

30.12.2017  15:04, aktualizováno  20:10
Hokejová extraliga uzavřela kalendářní rok 35. kolem. Zlín si po dvou prohrách spravil chuť v Třinci, kde zvítězil těsně 1:0. Desátý triumf v řadě neukořistily Vítkovice, brněnské Kometě...  celý článek

Sparta vyhlíží posilu, z čínského Kunlunu má přijít Slovák Ďaloga

30.12.2017  11:34, aktualizováno  12:24
Do hokejové Sparty míří podle agentury RIA Novosti slovenský obránce Marek Ďaloga, který rozvázal smlouvu s Kunlunem Red Star, čínským účastníkem Kontinentální ligy. Sám klub to zatím nepotvrdil.  celý článek

Sudí nahrál na gól a Třinec ztratil náskok. Hamerlík: Nelze se vymlouvat

29.12.2017  12:00
Ani na třetí pokus hokejoví Oceláři Třinec v této sezoně neporazili Olomouc. Ve čtvrtečním 34. kole extraligy jí doma podlehli 3:4 na nájezdy.  celý článek

Jsme silní v hlavách, ale hlavně nezpychnout! burcuje olomoucký Knotek

29.12.2017  10:36
V sezoně se Jan Knotek trefil už pojedenácté. Ale jeho zatím poslední zásah v Třinci byl speciální. Nechtěně mu totiž na něj za brankou „přihrál“ sudí. Nejproduktivnější olomoucký hokejista...  celý článek

Povstání olomouckých hokejistů: i bez pěti obránců vyhráli popáté v řadě

29.12.2017  9:38
Jan Jaroměřský v závěru třetí třetiny v oslabení statečně blokuje střelu v riskantním postavení hlavou proti puku. Třinecký útočník Cienciala jej sestřelí k ledu. Sudí raději ihned přeruší hru.  celý článek

Chomutov otočil přestřelku s Plzní, slaví také Sparta a Vítkovice

28.12.2017  16:57, aktualizováno  22:20
Šest duelů bylo na programu 34. kola hokejové extraligy. I přes ztrátu bodu ukořistily Vítkovice devátou výhru v řadě, když letos poprvé porazily Jihlavu 2:1 v prodloužení. Spartu posunul k...  celý článek

Olomoucký brankář Konrád: Olympiáda by byla pěkná, ale neřeším ji

28.12.2017  9:37
Brankář Branislav Konrád drží olomoucké hokejisty na pátém místě. Dnes se představí v Třinci (17.00).  celý článek

Herman rozhodl pro Olomouc, pak spěchal dodat rytmus Kameronu

27.12.2017  12:30
Nejdřív hokejová hvězda a pak i rocková. Olomoucký útočník Jakub Herman (6+5) prožil kouzelný večer. Nejprve byl jediným střelcem v moravském derby se Zlínem (1:0) a po zápase spěchal do...  celý článek

Ve třetí minutě rozhodnuto. Na Zlín stačila Olomouci jedna trefa

27.12.2017  11:15
Olomoučtí hokejisté neztrácejí rychlost. Po tom, co se v minulém kole vyhoupli na páté místo před mistrovskou Kometu, dokázali v moravském derby na Štěpána porazit i sedmý Zlín. Stačil jim jeden...  celý článek

Vítkovice slaví poosmé v řadě, vedoucí Plzeň prohrála s Pardubicemi

26.12.2017  15:06, aktualizováno  20:59
Sváteční 33. kolo hokejové extraligy nadělilo fanouškům šest zápasů. Skomírající Kometa ztratila vedení nad poslední Jihlavou, výhru 3:2 v prodloužení ale zajistila trefa Vojtěcha Němce. Osmou...  celý článek

Sváteční hokej: Vítkovice mohou prodloužit sérii, Plzeň zvýšit náskok

26.12.2017  8:29
Druhý svátek vánoční opentlí 33. kolo hokejové extraligy, v němž se Vítkovice pokusí proti Mladé Boleslavi natáhnout vítěznou sérii už na osm utkání. Plzeňský lídr zase může díky pauze Hradce po...  celý článek

Hokejový Ježíšek si přivstal. Olomouc nadělila Hradci pět dárků

23.12.2017  8:19
Olomoučtí hokejisté udělali svým fanouškům předčasného Ježíška. V posledním předvánočním utkání rozprášili druhý Hradec Králové na jeho ledě 5:2 a poskočili na páté místo. „Mám strašnou radost,...  celý článek

Vítkovice vyhrály posedmé v řadě a atakují čelo, Kometa padla na Spartě

22.12.2017  16:54, aktualizováno  22:23
Hokejisté Vítkovic potvrdili výbornou formu i ve 32. kole extraligy a vyhráli v Chomutově 4:1. Bylo to jejich sedmé vítězství za sebou. V tabulce díky tomu ztrácí na druhý Hradec Králové už jen...  celý článek

Jen jsme čekali, co s námi udělají, nechápal litvínovský Hunkes

22.12.2017  11:34
Vypadalo to, jako by si hokejisté Litvínova v učebnici hokeje omylem nalistovali kapitolu o tom, jak se nemá hrát za stavu 2:0. Ač středeční bitvu s Olomoucí skvěle rozjeli, skončili neslavně....  celý článek

Nepřemýšlet, makat a věřit. Obrat Olomouce v Litvínově řídil Knotek

21.12.2017  10:38
Obrat olomouckých hokejistů v Litvínově měl podpis útočníka Jana Knotka. Nejprve v 58. minutě zařídil vyrovnání, když trefil z nulového úhlu gólmana Petráska a od něj zapadl puk do branky, v...  celý článek

Sparta prohrála v Plzni, Chomutov znovu slaví. Třinec vyhrál v Hradci

20.12.2017  17:26, aktualizováno  21:33
Středeční program hokejové extraligy nabídl všech sedm zápasů 31. kola. Vítkovice zaznamenaly šestou výhru v řadě, když porazily Pardubice 2:0. Sparta prodloužila sérii proher na čtyři zápasy,...  celý článek