Přerovským házenkářům se komplikuje boj o záchranu, Hranice dál tápou

9:44aktualizováno  9:44
Do nepříjemné situace se dostali házenkáři Přerova. Po vysoké domácí porážce s Frýdkem-Místkem 22:35 se ve skupině o 7. až 12. místo propadli na čtvrtou příčku a od poslední Kopřivnice je dělí pouze jediný bod. Čeká je tak perný boj o záchranu.

Přerovský Martin Kavka. | foto: Luděk Peřina, MAFRA

"Bude to je ještě hodně dramatické. Bohužel jsme zápas nezvládli a každá domácí ztráta mrzí dvojnásob. Musíme ztrátu nahradit body z venku," řekl po porážce přerovský předseda Richard Buček.

Už v poločase Přerov prohrával o čtyři branky, přesto se o výsledku rozhodovalo až po změně stran. Frýdek-Místek ovládl první desetiminutovku a získal dvouciferný náskok. Na tento úder už domácí neodpověděli.

Ani v pátém zápase ve skupině o titul nedokázali bodovat hráči hranického Cementu. Na půdě trápící se Karviné prohráli 20:24, když šanci na úspěch ztratili na začátku druhého poločasu. Hranice zůstávají šesté s osmi body, které získaly již v průběhu základní části extraligy.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Marek Sehnal (vlevo) z Olomoucka útočí v utkání s Ústím, brání ho Donald...
Olomoucko slaví historicky první výhru. A hned ji ozdobilo stovkou

Poprvé ve své historii basketbalisté Olomoucka slavili vítězným pokřikem úspěch v ligovém utkání. Ve 4. kole Kooperativa NBL porazil nový klub Ústí nad Labem...  celý článek

Momentka z utkání Kometa Brno - Olomouc
Olomoucký kapitán Vyrůbalík po lekci v Brně: Jsme v mrtvé zóně

Jako kapitán olomouckých hokejistů předstoupil Martin Vyrůbalík před reportéry a po debaklu 0:5 v utkání dvanáctého extraligového kola v Brně nehledal výmluvy....  celý článek

Vilém Burián z Olomouce sleduje dění na ledě.
Olomoucký útočník Burian: Úkol byl jasný, sbírat body doma

Urostlé křídlo druhé formace hokejové Olomouce Vilém Burian pátou trefou v sezoně pomohl porazit Jihlavu (3:0) a dotáhl se v týmovém pořadí střelců na prvního...  celý článek