Přerovský Martin Kavka.

Přerovský Martin Kavka. | foto: Luděk Peřina, MAFRA

Přerovským házenkářům se komplikuje boj o záchranu, Hranice dál tápou

• 0
Do nepříjemné situace se dostali házenkáři Přerova. Po vysoké domácí porážce s Frýdkem-Místkem 22:35 se ve skupině o 7. až 12. místo propadli na čtvrtou příčku a od poslední Kopřivnice je dělí pouze jediný bod. Čeká je tak perný boj o záchranu.

"Bude to je ještě hodně dramatické. Bohužel jsme zápas nezvládli a každá domácí ztráta mrzí dvojnásob. Musíme ztrátu nahradit body z venku," řekl po porážce přerovský předseda Richard Buček.

Už v poločase Přerov prohrával o čtyři branky, přesto se o výsledku rozhodovalo až po změně stran. Frýdek-Místek ovládl první desetiminutovku a získal dvouciferný náskok. Na tento úder už domácí neodpověděli.

Ani v pátém zápase ve skupině o titul nedokázali bodovat hráči hranického Cementu. Na půdě trápící se Karviné prohráli 20:24, když šanci na úspěch ztratili na začátku druhého poločasu. Hranice zůstávají šesté s osmi body, které získaly již v průběhu základní části extraligy.