Šumperku nájezdy šly, Olomouci nikoli. Ale Dopita už bodoval

10:16aktualizováno  10:16
Až dovednostní disciplíny rozhodly zápasy šumperských i olomouckých hokejistů. Zatímco Draci se ve 4. kole první ligy radovali z domácího vítězství 4:3 po nájezdech nad Kadaní, Kohouti po penaltách prohráli v Písku 2:3.

Jiří Dopita (vpravo) si v letošním ročníku připsal první bod. | foto: Petr Janeček, MAFRA

Olomouc přesto dál drží neporazitelnost v normální hrací době. Včera však na jihu Čech sahala i po tříbodovém vítězství. Na úvodní trefu Nouzy odpověděla v poslední třetině, když se nejprve z přesilovky prosadil Pekr a pak v oslabení obránce Bartoň, jemuž přihrával Jiří Dopita.

Kompletní zpravodajství z první ligy ZDE

Pro olympijského vítěze to byl první bod po návratu do Mory. Za minutu však vyrovnal Šperger a nájezdy rozhodl dvěma gólymuž zápasu Tomáš Nouza.

V Šumperku ukončil penaltovou loterii s Kadaní útočník Michal Velecký. Nováčkovi patří skvělé šesté místo, Olomouci čtvrté.

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Jakub Pokorný odhlavičkovává před baníkovskou brankou, kterou hájí Petr Vašek.
Ostrava - Olomouc 1:1, Baník vedl, hosté bod v souboji nováčků vydřeli

Fotbalisté Ostravy už na vítězství čekají deset zápasů, s Olomoucí remizovali v 11. ligovém kole 1:1. Domácí Baník přitom vedl, ačkoliv gólové akci Hrubého...  celý článek

Miroslav Vraštil starší objel s ironmanem několikrát planetu.
Otec a syn Vraštilové na Havaji: střelný prach a nezdolnost

Táta a syn se postavili na start nejtvrdšího ironmanského závodu, který se každoročně na Havaji koná jako mistrovství světa. Oba stejného jména – Miroslav...  celý článek

Tomáš Zajíc ze Slovácka si kryje míč, napadá ho Martin Šindelář z Ostravy.
Baníkovci Kučera a Šindelář vědí, jak na Olomouc: Hlavně důraz

Minulou sezonu fotbalisté Sigmy Olomouc a Baníku Ostrava společně postoupili z národní ligy. A v ní byl Baník v duelech se svým velkým sokem úspěšnější - 1:0 a...  celý článek