Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2017 pro Olomoucký kraj

  10:56aktualizováno  26. července 17:01
Podívejte se na kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční 20. a 21. října 2017. Postupně budeme přinášet aktualizované volební kandidátky pro Olomoucký kraj.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: David PortMAFRA

Finální podoba kandidátních listin pro letošní volby zatím není známá, v článku najdete dosud zveřejněná jména, tak jak je strany oznamují.

Články o volbách do Sněmovny najdete ZDE

  • ČSSD
    1. Roman Váňa, poslanec
    2. Pavel Holík
    3. Antonín Staněk
    4. Ilona Kapounová
    5. Radovan Vrba
    6. Šárka Zapletalová
    7. Dana Galuszková
    8. Jaromír Dvořák
    9. Bedřich Grulich
    10. Irena Jónová
    11. Hana Kašparová
    12. Martin Zálešák
    13. Daniela Vašátková
    14. Yvona Kubjátová
    15. Pavel Krákora
    16. Milada Galářová
    17. Lubomír Věstínský
    18. Ivana Dvořáková
    19. Miroslav Janeček
    20. Veronika Stejskalová
    21. Markéta Zahradníčková
    22. Ladislav Söbek
    23. Jiří Zemánek
  • ODS
    1. Michal Zácha, živnostník a zastupitel
    2. Petr Sokol, vysokoškolský učitel
    3. Zuzana Majerová Zahradníková, učitelka, tlumočnice, překladatelka, lektorka
    4. Josef Ťulpík, místostarosta Bludova
    5. Ivo Barteček, univerzitní profeseor
    6. Renata Žmolíková, vedoucí účetní obce Lipová-lázně
    7. Pavel Hejtmánek, ženský lékař, vysokoškolský učitel
    8. Leon Bouchal, starosta Tovačova
    9. Tomáš Blumenstein, ředitel spolku Svět vzdělání
    10. Jiří Vogel, starosta města Štíty
    11. Stanislav Orság, starosta města Šternberk
    12. Mojmír Sokol, místostarosta obce Otaslavice
    13. David Chytil, poradce v podnikové ekologii
    14. Jana Palmašová, lékařka
    15. Karolína Stašáková, živnostnice
    16. Jakub Dohnal, vysokoškolský učitel, advokát
    17. Radim Schubert, vedoucí odd. kultury Magistrátu města Olomouce
    18. Martin Haška, dětský lékař
    19. Marta Husičková, starostka městyse Náměšť na Hané
    20. Zdeňka Riedlová, referentka územního plánování MÚ Šumperk
    21. Alena Michálková, ředitelka obchodní společnosti
    22. Radek Vincour, starosta Uničova
    23. Dagmar Halašová, učitelka
    24. Radim Lubojatzky, technik
    25. Martina Radkovičová, právnička, personální konzultantka
    26. Josef Šenk, starosta Šumvaldu
  • KSČM
    1. Alexander Černý, 64, let, poslanec
    2. Josef Nekl, 64 let, poslanec
    3. Tereza Lišková, 33 let, učitelka Základní umělecké školy Uničov
    4. Vladimír Urbánek, 40 let, fyzioterapeut
    5. Ludvík Šulda, 37 let, předseda Kontrolního výboru Zastupitelstva Olomouckého kraje
    6. Václav Šramko, 41 let, vedoucí posunu Českých drah
    7. Ivan Sumara, 60 let, lékař
    8. Zdeněk Švec, 62 let, zástupce ředitele Střední školy technické a zemědělské Mohelnice
    9. Zdeněk Vysloužil, 51 let, podnikatel
    10. Kamil Veselý, 50 let, pojišťovací zprostředkovatel
    11. Jaroslav Opršal, 65 lte, předseda Okresního výboru KSČM
    12. Jiří Zíma, 57 let, státní zaměstnanec
    13. Věra Vránová, 63 let, pedagožka
    14. Miroslav Marek, 64 let, analytik
    15. Naděžda Švestková Oulehlová, 45 let, podnikatelka
    16. Jiří Zips, 58 let, starosta obce Bedihošť
    17. Zdenka Szukalská, 57 let, starostka města Moravský Beroun
    18. Ladislav Sypko, 58 let, starosta obce Doloplazy
    19. Michal Symerský, 41 let, referent Státní plavební správy Přerov
    20. Liběna Večeřová, 50 let, zaměstnankyně SŽDC Olomouc
    21. Lukáš Zahradník, 29 let, tajemník okresního výboru KSČM
    22. Vladislav Rulíšek, 60 let, pracovník Depa České pošty Šumperk
    23. Antonín Kropáček, 54 let, geotechnik
  • TOP 09
    1. Aleš Jakubec, náměstek primátora Olomouce
    2. Zdeňka Blišťanová
    3. Zdeněk Navrátil
    4. Miloš Rubeš
    5. Antonín Navrátil
    6. Pavel Horák
    7. Jana Němečková
  • Hnutí ANO
    1. Ladislav Okleštěk
    2. Petr Vrána
    3. Milan Feranec
    4. Adam Kalous
    5. Irena Blažková
    6. Milan Brázdil
    7. Jaromíra Lónová
    8. Martin Janíček
    9. Rostislav Hrdiborský
    10. Sieglinde Mimrová
    11. Hana Mazochová
    12. Vladimír Prášil
    13. Vítězslav Hofer
    14. Martin Kouřil
    15. Ivo Zatloukal
    16. Petr Měřinský
    17. Luděk Tichý
    18. Martin Hoždora
    19. Petr Neoral
    20. Jana Konvičková
    21. Miloslav Tichý
    22. Vladimír Lichnovský
    23. Milan Klimeš
  • Strana zelených
    1. Hana Vacková, středoškolská profesorka
  • Česká pirátská strana
    1. Vojtěch Pikal, programátor

Kandidátky do voleb podle krajů

Autor:




Hlavní zprávy

Další z rubriky

(Ilustrační snímek)
ÚOHS zastavil Olomouci nákup tramvají, dopravní podnik opět chyboval

Dopravní podnik města Olomouce už podruhé chyboval ve výběrovém řízení na dodávku tramvají v hodnotě zhruba čtvrt miliardy korun, z nichž část měla v ulicích...  celý článek

Dobročinné nadaci se podařilo zachránit další židovské náhrobky z nacisty...
Náhrobky židovského hřbitova v Prostějově zajímají muzeum holocaustu z USA

Prestižní Muzeum holocaustu z Washingtonu má zájem o náhrobky ze zničeného židovského hřbitova v Prostějově. Je to poprvé, co tato přední světová instituce na...  celý článek

Takzvaný Červený domek v Kostelci na Hané na Prostějovsku, v němž strávil část...
Jeden dům básníka Bezruče čeká v Kostelci na Hané oprava, druhý demolice

Po letech nezájmu se konečně dočká oprav takzvaný červený domek v Kostelci na Hané na Prostějovsku, kde žil a tvořil Petr Bezruč. Autor sociálně laděné poezie,...  celý článek

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.